(067) 310-09-03

Про власний автомобіль мріють багато. Звичайно, будь-який автомобіль, як і всяка інша річ, може поламатися. Але буває так, що автомобіль «заганяє у гріб» його господар своїми шкідливими звичками. Про них і буде розмова у цьому огляді.

1. Пустий бак

Досить шкідлива звичка, властива автомобілістам скоріше через незнання. Ніколи не потрібно спустошувати досуха паливний бак, особливо якщо автомобіль прожив не один рік. Якщо автомобіліст не виховав в себе звичку своєчасно і багато заправлятися, він ризикує потратити не малі суми на ремонт усієї паливної системи У ідеальному випадку, бак завжди повинен бути заповнений хоча б на ¼ від загального об’єму. Варта також знати, що заправляти краще зразу і повністю, а не по декілька разів і по трошки

2. Перевантаження автомобіля

Після придбання автомобіля варта вияснити, яку масу вантажу він може витримати. Перевантаження є дійсною вбивцею автомобілів. Не варта дуже сильно навантажувати машину, оскільки це призводить до пришвидшеного зносу, більше цього, суттєво підвищується ризик для життя і здоров’я водія і пасажирів у випадку ДТП або просто екстремальної ситуації на дорозі

3. Недбале водіння

Важко повірити, однак це дійсно шкідлива звичка властива дуже багатьом водіям. Дуже різкий старт. Дуже різкі гальма. Їзда на непрогрітому автомобілі. Усе це і багато іншого зробленого без особливої реальної потреби сприяє зношенню деталей, таким чином скорочує термін життя автомобіля.

4. Ручне гальмо

Багато водіїв помилково рахують,що ручне гальмо потрібно використовувати тільки у цьому випадку, якщо автомобіль залишається на схилі. Використовувати «ручник» у цих ситуаціях дійсно потрібно, для цього, щоб автомобіль нікуди не скотився. Однак, не варто нехтувати використанням цього виду гальма і у ситуаціях коли машина стоїть на рівній, прямій поверхні. Чому? Так тому, що ручне гальмо істотно скорочує навантаження на зчеплення автомобіля, а значить, продовжить його життя

5. Рука на ричагу

Деякі водії стверджують, що якщо систематично класти руку на ричаг коробки передач, це погано впливає на саму коробку. На скільки це справедливо? Відповісти на це дуже складно. До цього часу, ніхто не найшов достатньої кількості аргументів, щоб заперечити або підтвердити ці твердження. Однак, одне відомо точно, якщо залишати одну руку на кермі під час їзди, істотно підвищується ризик ДТП,а ще сильніше може нашкодити автомобілю на дорозі, ніж зіткнення із іншим автомобілем?

У автосервісі LAC (Ladies Auto Clin ic) заки власникам ремонтують їх авто, жінки-водії можуть зайнятися собою.

Станцію для техобслуговування для водіїв-жінок відкрили у американському штаті – Філадельфія. До слова, механіками і інженерами тут працюють виключно жінки. Крім цього, заки ремонтують їх автомобілі, дами цей час можуть приділити собі: зробити манікюр, педикюр, стрижку.

Чудово, що створила такий спеціалізований автосервіс механік Патріс Бенкс іще у 2013 році. Тоді СТО називалося GAC (Girls Auto Clinic).

Чудово, що створила такий спеціалізований автосервіс механік Патріс Бенкс іще у 2013 році. Тоді СТО називалося GAC (Girls Auto Clinic).

За словами Бенкс, ми усе робимо, щоб наші клієнти відмінно виглядали і були добре освідомленні і їздили на справних автомобілях

Звичайні посвідчення водія, правдоподібно, скоро зникнуть. Замість них вже тестують нову технологію, яка буде працювати через смартфони. Як розповіли у «Агенстві по видачі прав і водійських посвідчень. «Об’єднаного Королівства» (DVLA), тепер відомство розробляє новий швидкий і надійний сервіс для водіїв. Суть його заключається у цьому, що водійські посвідчення станут «електронними», перетворившись у спеціальний додаток

Завдяки спеціальній програмі, яка встановлена на смартфоні, водію буде достатньо просто показати екран телефону, попередньо. зареєструватися на місцевому сайті державних послуг. Не дивлячись на це, що розробники підкреслюють, що «електронні права» зразу не замінять пластикову карточку, але вже зрозуміло, що це –справа часу. За планами DVLA, тестова версія електронних водійських прав запрацює уже у вересні 2017 році, а у квітні 2018 році скористатися новою пропозицією зможе будь-який бажаючий.

Бундесрат, як і у 2015 році, одобрив законопроект про введення дорожного збору із власників легкових автомобілів. Тоді закон зупинила Єврокомісія, після чого в нього внесли поправки. Бундесрат 31 березня одобрив зміни у відповідності до вимог Єврокомісії законопроект про введення його у ФРН дорожного збору із власників легкових автомобілів за використання автобамів і доріг. Очікували, що палата федеральних земель може затягнути процедуру до федеральних парламентських виборів 24 вересня, скликаючи відповідну спільну із бундестагом погоджувальну комісію, але цього не відбулося.

Таким чином, законопроект, як і у 2015 році, знову пройшов через дві палати парламенту ФРН. У першому разі він наштовхнувся на спротив Брюселя, які побачили у ньому дискримінацію іноземців. Але в кінці 2016 році Берлін пішов на зустріч Єврокомісії, погодився знизити для іноземців тарифи за короткотерміновий проїзд по автобамам і передбачив податкові пільги для німецьких власників найбільше екологічних машин.

Дорожній збір повинен приносити у казну Німеччині біля 500 млн. євро у рік. Платити його будуть зобов’язані як іноземні, так і німецькі водії, однак  для жителів ФРН на аналогічну суму знизять розмір податку на автомобілі. У цей час, повідомляє агенство dpa, залишаються сумніви, як про суму, на яку поповниться бюджет Німеччини, так і у відповідності закону із правовими нормами Євросоюзу.

Автомобільний ринок сколихнула іще одна велика відкликувальна кампанія.

Японська марка Toyota відкликає свої моделі RAV4 і Corolla Axio через подушки безпеки фірми Takata.

Глобальне відкликання зачепить 2,9 млн автомобілів, які були продані у Японії, Китаї, Європі і інших регіонах. Через особливості хімічної суміші, яку Takata використовує у своїй продукції, при темному і вологому кліматі подушки можуть вибухнути.

Це далеко не перша сервісна акція, причиною якої стали подушки безпеки Takata. Скоріше Toyota вже відкликала через них більше як 4,7 млн автомобілів на північноамериканському ринку. Нагадаємо, що Takata співпрацює із десятками величезних виробників, у тому числі із Mazda, Nissan, GM і BMW, а також із російським АвтоВАЗом. На сьогоднішній день у світі нараховується біля 100 млн автомобілів із «вибухонебезпечними» подушками цієї фірми.

Байкер із США запропонував «розумні» рукавички, на яких на тильній стороні розміщена навігаційна система.

Якщо вам необхідно використовувати GPS-навігацію підчас поїздок на мотоциклі, ви можете використовувати свій смартфон, якщо його прикріпити до руля. Однак байкер Стівен Фрідландер (Steven Friedlander) вважає, що вдивлятися у маленький екран мобільного приладу підчас руху не найбільш безпечне і зручне завдання. Тому він розробив і представив «розумні» мотоциклетні рукавички із вбудованою навігаційною системою.

Система отримала назву TurnPoin і складається із звичайної рукавички для правої руки і рукавичкою із струмопровідною ниткою і тримача-для лівої. У цьому тримачі розміщується знімальний пристрій, який за допомогою Bluetooth синхронізується із смартфоном користувача, де спеціально розроблена добавка-компанйон здійснює навігацію і передає дані зворотно на пристрій.

Коли водій мотоцикла приближується до повороту, світлодіоди на пристрою починають засвічуватися, показуючи, на якій відстані знаходиться поворот, а потім і напрямок повороту. Під час руху водії самі можуть перевірити, як далеко знаходиться наступний поворот, просто з’єднавши великий і вказівний пальці разом.

Як заявляють розробники, у майбутніх версіях «розумних» рукавичок з’єднання великого пальця із другими будуть активувати додаткові функції, наприклад, показувати заряд акумулятора. Варта відзначити, що повного заряду батареї вистарчає на 8 годин користування.

Проїхати Європу можна буде без зупинки на кордоні.

Користуватися усіма європейськими автобамами без зупинки на кордоні запланувала Єврокомісія і організувала це у єдину систему платних автодоріг,- заявила єврокомісар по питаннях транспорту Віолетта Булц у інтервю Welt. Булц прогнозує презентeвати цей проект у травні. Сума дорожнmого збору буде залежати від кількості пройдених кілометрів і від ступеня шкоди, яку автомобіль завдає навколишньому середовищу. Вона зауважила, що кожна країна має право сама вирішувати, впроваджувати системи платних доріг чи ні, але якщо йде на такий крок, вона повинна стандартизувати електронну систему. За словами єврокомісара, оплата буде збиратися по системі передоплати або рахунків кожного місяця, і кошти будуть розподілятися між країнами- учасницями. Булц розраховує, що відповідний договір буде підписано до кінця 2019 року.

У цей час, премєр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Дорожний фонд запустять у 2018 році.

 

 

Тобто не навпаки?

Китайська Chery звинуватила Mercedes-Benz в плагіаті…. Виробник із КНР вимагав від німецької компанії замінити назву лінійки електромобілів EQ.

Справа  у цьому, що у модельному ряді Chery мається електромобіль, який продається на домашньому ринку під іменем ЕQ і має права на використання цього товарного знаку у Китаї. У зв’язку з цим, якщо Mercedes-Benz почне продавати одно іменні автомобілі на китайському ринку, вона порушить патентні права.

Нагадаємо, Mercedes-Benz має намір випустити під брендом EQ два седани і два кросовери, а також компактні хетчбеки і седани. Поява першої повністю електричної серійної моделі заплановано на 2019 рік.

Необхідний мінімум тримати в автомобілі все таки потрібно!

Не секрет, що іще років 20 тому ні один водій не відправився би у дорогу, якщо б не взяв із собою цілий набір запчастин і інструментів. Але тепер машини стали значно надійнішими (а також менше ремонтопридатними), і тому більшість їздить з пустим багажником. Тим не менше мінімум в машині необхідно тримати. Одними із найбільше вразливими частинами машини є скла, шини і електропроводка. При чому їх легко відремонтувати у дорозі.

  • Розбите скло можна тимчасово замінити куском поліетилену. Зимою або підчас дощу навіть такий ненадійний захист від негоди виявиться дуже ефективним.
  • Крім самого поліетилена потрібний буде гострий ніж і скоч.
  • «Докатку» бажано замінити повноцінною шиною
  • Не зашкодить і запасне кріплення коліс- загубити гайку чи болт у темноті дуже просто.
  • При далекій подорожі корисним виявиться і стандартний набір для ремонту шин
  • Для ремонту електропроводки потрібний ключ для зняття клем аккумолятора, і вже згадувані ніж і скоч і викрутка для зняття внутрішних панелей- цілком можливо, що коротке замикання виникає десь у салоні
  • Із запасних частин варто взяти дві лампи головного світла і набір запобіжників.
  • Із запасних частин варта взяти дві лампи головного світла і набір запобіжників.

В Україну прийшла зима, а разом і з нею морози. Більше 10 % аварій у зимовий період відбуваються тому, що водії перед поїздкою не прибрали лід із скла.

Замерзле скло значно погіршує видимість. На щастя, автолюбителі придумали багато способів швидкого і легкого вирішення цієї проблеми. Для вирішення цієї проблеми, вам знадобиться: 2 частини спирту, 1 частина води, і за бажанням трошки рідини для миття посуду.

Усі компоненти необхідно змішати, залити рідину у пляшку із розпилювачем і обробити замерзлу скляну поверхню. Лід зникне моментально.

1 2 3 70